Paslaugos

Vienas iš svarbiausių, transporto priemonėse, dyzelinių kuro sistemos mazgų – aukšto spaudimo siurblys. Šis mechanizmas pastoviai pumpuoja kurą, reguliuoja kuro padavimą į variklį reikiamu kiekių reikiamu laiku. Kuro siurblio  našumas priklauso nuo variklio apsukų,t.y. kuo variklis greičiau sukasi – tuo kuro siurblio našumas didesnis. Dėl šių priežasčių sugedęs kuro siurblys gali rimtai paveikti viso motoro veikimą ir jo techninę būklę.

Iš statistikos galime pastebėti, kad didelė dalis gedimų transporto priemonėje susijusi su kuro padavimo problemomis. Dažniausiai kuro siurbliai genda dėl natūralaus susidėvėjimo, nekokybiško kuro ir jame esančių kietųjų kuro dalelių (šiušklių). Nudyla plunžerinės detalių darbiniai paviršiai, vožtuvai ar purkštukų detalės.

Vienas iš požymių, kuris parodys, kad jūsų transporto priemonėje atsirado problemų su kuro siurbliu, yra sunkus variklio užvedimas. Taip pat variklis gali nevystyti reikiamo galingumo, o jo bortinis kompiuteris gali įjungti avarinį rėžimą (užsidegusi „check engine“ lemputė).

Kuro siurblių remontas viena iš sudėtingesnių procedūrų transporto priemonių remonto srityje. Jų remontui reikalinga speciali įrangą, bei kvalifikuoti šios srities profesionalai-meistrai. Todėl šį darbą palikite mums UAB "Kauno traktorių remontui".  Mes remontuojame: BOSCH  DELPHI  PERKINS  DENSO  LUCAS  STANADYNE  ZEXELL  C.A.V  MOTORPAL  Diesel Kiki dyzelinius kuro siurblius. 

Atliekame dyzelinių kuro siurblių diagnostika, patikra, remontuojame kuro purkštukus. Taip pat galime pasiūlyti ir naujų purkštukų pardavimui.
Visapusiškai remontuojame NEW HOLLAND, JOHN DEERE, CASE, VALTRA, FORD, KUBOTA, JCB, MANITOU, DIECI, teleskopinių krautuvų, traktorių, kombainų, ekskavatorių dyzelinius kuro siurblius. 
Dirbame visoje Lietuvoje. Atvykstame į vietą.  SKUBUS dyzelinio kuro siurblio išėmimas iš Jūsų technikos suderintu laiku. 
Visapusiškai diagnozuojame ir remontuojame tokių gamintojų kaip: BOSCH, DENSO, STANADYNE, DELPHI, PERKINS, SIEMENS kuro purkstukus. Po remonto purkstukai pilnai sureguliuojami ir atitinka originalių gamintojų testų reikalavimus. 
Naudojame tik originalias gamintojų dalis, todėl tai leidžia suteikti mūsų klientui pasitikėjimą mumis. Visiems darbams suteikiame GARANTIJĄ. 
Jei turite kokių nors klausimų dėl Jūsų kuro siurblio, skambinkite. Mes konsultuojame nemokamai, pasistengsime viską išsiaiškinti. 
Susisiekime ir mielai Jums padėsime + 370 67668501arba  el-paštu:. ktr.servisas@gmail.com